Wybierz kategorię
Próbki feromonówFeromony męskieFeromony damskieZestawy startowePakiety ilościoweBony upominkowe
ssl

Informacje o produkcie

pixpixpix
ramka
ramka Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości ramka
ramka
K2 Pheromones 50ml
Produkt archiwalny

olejek_k2_pheromonesolejek_k2_pheromones

UWAGA:
K2 Pheromones nie jest produktem przeznaczonym do zwiększania Twojej atrakcyjności i przyciągania uwagi innych osób, ale do maksymalnego potęgowania Waszych przeżyć, podczas tych najbardziej intymnych i gorących chwil.

Czy chcesz przeżywać niesamowite chwile, których nie zapomnisz do końca swego życia?

K2 Pheromones to pierwszy na świecie feromonowy olejek przeznaczony do zabaw i pieszczot erotycznych! Stworzony przez zawodowego lekarza homeopatę, wspólnie z Inter Technologie, aby w imponujący sposób potęgować doznania Twoje i Twojego partnera. Czy jesteś gotów wznieść seks na najwyższy możliwy poziom?
Przygotuj się na szaloną i namiętną noc. K2 Pheromones zastosowany na Wasze nagie ciała pozwoli Wam przeżywać chwile o jakich dotychczas nie fantazjowaliście w najbardziej śmiałych marzeniach sennych. Zaszalej!


To jedyny taki na świecie olejek, którym będziecie powoli pieścić całe Wasze ciała, aby zwykły, szary wieczór przeobrazić w gorącą, płomienną noc, której nigdy nie zapomnicie.

Czy wiesz jak pachnie pożądanie? To zapach feromonów, który przepełnia sypialnię w szale uniesień dwóch kochanków. To właśnie podczas przeżyć intymnych zmysł węchu odgrywa fundamentalną rolę. Zapachy gorącego ciała podniecają i stymulują nasze hormony.

Niezastąpiony w sypialni! Przełomowy produkt feromonowy, K2 Pheromones, nie ma na celu jedynie zwiększenia Twojej atrakcyjności. Jego zadaniem jest sprawić, by Wasze doświadczenia seksualne osiągnęły poziom, jakiego jeszcze nie znacie. Jego celem jest potęgować Wasze najgłębsze doznania erotyczne, tak abyście przeżywali razem coś, czego nie przeżywaliście do tej pory.

Zawiera dwa najlepiej przebadane feromony ludzkie: Androstadienon oraz Estratetraenol.

Pomyśl - kiedy ostatnio zrobiłeś swojemu partnerowi prawdziwy masaż erotyczny?

Daj się uwieść! Odrzuć rutynę!

W sypialni nie ma na to miejsca. Pozwól aby jedwabisty w dotyku olejek w podświadomy sposób pieścił Wasze zmysły. Wystarczy kilkanaście minut, aby K2 Pheromones osiągnął swą maksymalną moc stymulacyjną. Feromony uwalniające się powoli z Waszych ciał w podprogowy sposób pobudzają organ VNO, stopniowo zwiększając Wasze podniecenie seksualne i potęgując najgłębsze doznania. Pozwól, by bezwonne sygnały wysyłane i odbierane poza Waszą świadomością prowadziły Was w coraz wyższe piętra miłosnych uniesień. Pozwól, by Wasze emocje sięgnęły zenitu. Razem dojdziecie do miejsc, jakich jeszcze nie znacie.

Ale uważaj!
Z naszych doświadczeń wynika, że feromony zawarte w K2 Pheromones "zezwierzęcają". Ten wieczór może przeobrazić się w dziką i lubieżną noc, pełną uniesień i dreszczy emocji, jakiej się nie spodziewasz. Czy jesteś gotów, by dodać pazur namiętności i obudzić w sobie zwierzę? Czy jesteś gotowa wznieść seks na jeszcze wyższy poziom?

Wyłącz rozum i obudź zmysły. Zaszalej! Korzystaj z życia!

Dodatkowe informacje:
Wiele osób jest uczulonych na silikon, który jest podstawowym składnikiem 99% żeli i lubrykantów dostępnych na polskim rynku. Silikon jest substancją chemiczną, całkowicie sztuczną i nie współgrającą z ludzkim organizmem.
K2 Pheromones opracowany został przez lekarza. To pierwszy i jedyny (nie tylko w Europie, ale na całym świecie) ekologiczny, naturalny lubrykant, który, w przeciwieństwie do pozostałych lubrykantów na rynku, nie powoduje żadnych podrażnień, ani uczuleń. Oparty jest w 100% na olejowych wyciągach roślinnych, pozyskiwanych z ekologicznych źródeł. Nie zawiera silikonów, perfum, konserwantów, ani przeciw utleniaczy. W pełni bezpieczny i naturalny.

Nie znajdziesz drugiego tak zdrowego i naturalnego olejku na rynku.

Dodatkowo, feromony zawarte w K2 Pheromones poprawiają nastrój i uszczęśliwiają kobiety. Sam zapach olejku, który pozostanie w łóżku może sprawić, że w ciągu kolejnych dni będziecie odczuwali zwiększoną ochotę na seks.

Efekt
Stosując K2 Pheromones możesz zauważyć zwiększoną ochotę na seks, wzmożenie podniecenia, przywołanie pierwotnych, zwierzęcych instynktów, rozpalenie tłumionych uczuć i namiętności.

Dobry pomysł!
Podaruj niezwykły prezent swojemu partnerowi. Podaruj Wam możliwość zabawy i uwodzenia się na nowo. Koniec z rutyną! Podaruj sobie niezastąpione narzędzie prawdziwego kochanka!


Stosowanie
Jednorazowo stosujcie od 5 do 15 aplikacji.

 
SPECYFIKACJA TECHNICZNA PRODUKTU K2 Pheromones - unisex

 • Opakowanie - szklana buteleczka z atomizerem

 • Pojemność - 50ml

 • Stężenie - 0,030% = 0,30mg/ml

 • Aplikowana doza produktu - 156mcl / 1 aplikacja

 • Ilość feromonów w jednej aplikacji - 4mcg

 • Ilość feromonów w opakowaniu - 1,32mg

 • Zawartość feromonów - unikalna kompozycja siedmiu feromonów

 • Wydajność - około 320 aplikacji - jednorazowo 5 - 15 aplikacji

 • Średni czas używania - n.d.

 • Zapach - K2 posiada delikatny, własny zapach olejków - praktycznie niewyczuwalny, bezwonny. Nieperfumowany

 • Skład - Androstadienon 0,44mg, Estratetraenol 0,44mg, Androstenon 0,44mg, naturalny olejek sezamowy, naturalny olej z oliwek, naturalny olejek z moreli, naturalny olejek z nagietka, naturalny olejek rozmarynowy, naturalny olejek rumiankowy, naturalny olejek różany, naturalny olejek z krwawnika, naturalny olejek z babki lancetowatej, naturalny olejek ze stokrotki, naturalny olejek kardamonowy, glikol;

  Zmętnienie jest procesem naturalnym i nie ma wpływu na skuteczność produktu


Opracowano na podstawie danych producenta.

Publikowanie, powielanie, kopiowanie powyższych zdjęć oraz opisów bez zgody autora surowo zabronione!


Jeśli nadal nie wiesz co wybrać lub masz jakieś pytania dotyczące produktów
skontaktuj się z nami:
napisz na kontakt@feromony.org.pl
lub zadzwoń 500 065 800
możesz również skorzystać z poniższego formularza
pix

Galeria

platnosci
pix
pix
telefon:
500 065 800

e-mail:
kontakt [malpa] feromony.org.pl

Punkt odbioru zamówień
Warszawa - Bielany
Al. Reymonta 12 lokal 12
pix
pix
Najszybszy sposób :

PayU

mBank nr rachunku :
36 1140 2004 0000 3502 7610 4926

pix
pix
Szczegóły na temat płatności i

dostawy znajdziesz na stronie

Płatność i dostawa
 
 
Feromony.org.pl | Sprzedajemy feromony męskie, feromony damskie i nie tylko ...
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
KQS.store :: software